502 070 468
518 941 850

 
O firmie

Firma RecordMedia świadczy profesjonalne usługi w zakresie wideofilmowania i fotografii na terenie Mińska Mazowieckiego jak i całego województwa, posiadając w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie.

Naszą specjalnością jest uwiecznianie najważniejszych chwil z Waszego życia. Dzięki kreatywności i odpowiednim umiejętnościom w wyjątkowy sposób wykorzystujemy nasze spojrzenie by odzwierciedlić towarzyszące Wam emocje i otaczającą Was rzeczywistość.

W naszych produkcjach nie brakuje kreatywności i indywidualizmu. Ślub, wesele, komunia, chrzest czy studniówka to wyjątkowe i niezapomniane wydarzenia, które niewątpliwie obfituje w wiele emocji, wzruszeń i uśmiechów. Te wspaniałe chwile warto zachować na zawsze nie tylko w swej pamięci, ale również uwiecznić na filmie wideo i zdjęciach.

Korzystamy w swojej pracy z najnowszych technologii i trendów branży foto-video. Nowoczesny sprzęt filmowy i fotograficzny, artystyczna wizja i nowatorska realizacja daje Wam gwarancję przeżywania Waszej historii na najwyższym poziomie.

Każda produkcja traktowana jest w sposób indywidualny, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły naszych klientów. Realizujemy uroczystości zatrzymując w kadrze to, co niepowtarzalne, najważniejsze i cenne. Staramy się uwieczniać ten dzień takim, jakim jest zachowując indywidualny charakter, klimat oraz dynamikę wydarzeń.

Współpraca z nami to gwarancja jakości

Sprawdźcie nasze realizacje, zadzwońcie i umówcie się na spotkanie. Z pewnością ustalimy dogodne dla Was warunki współpracy.

Zapraszamy do współpracy
RecordMedia

© 2022 copywriter by RECORDMEDIA
tworzenie stron www: AR Jankowski.media.pl

Fotografia

Fotoreportaż, Plener
Najnowsze realizacje

Video

Videoreportaże ślubne i okolicznościowe
Najnowsze realizacje