502 070 468
518 941 850

 
Fotografia okolicznościowa

Fotografie są jedną z najwspanialszych form zapisu najważniejszych chwil naszego życia, dlatego też oferujemy Państwu bardzo szeroki zakres usług związany z fotografią:

Ślub i wesele

Realizacja fotoreportażu ślubnego rozpoczyna się podczas przygotowań pary młodej w domu poprzez ceremonię zaślubin w kościele, urzędzie stanu cywilnego czy w plenerze a kończąc na ostatnim tańcu Państwa młodych. Fotoreportaż może być wzbogacony o przedślubną sesję narzeczeńską bądź sesję plenerową Państwa młodych odbywającą się w dzień inny niż dzień uroczystości.

Wszystkie zrobione zdjęcia poddane są szczegółowej obróbce cyfrowej i przygotowane są do późniejszego wydruku oraz nagrane na płytę DVD. 80 zdjęć wybranych przez Państwa w formatach od 10x15 do 20x30 wklejone są do albumu tradycyjnego renomowanej firmy Najlepsze Foto zobacz galerię albumów

Chrzty i Komunie

Uroczystość Chrztu lub Pierwszej Komuni, poza duchowym wymiarem, jest także okazją do obdarowania dziecka w tym dniu pamiątkową fotografią. Rodzice chrzestni często pragną podarować coś, co będzie ponadczasową pamiątką tego szczególnego dnia. Takim upominkiem  symbolicznym i z klasą jest sesja zdjęciowa. To doskonały pomysł na trafiony podarunek, który także spełni rolę pamiątki związanej z Komunią lub Chrztem. Fotografie wykonane w studio jak i reportaże będą z pewnością trwałym zapisem z ważnych uroczystości kościelnych w życiu Waszych dzieci.

Imprezy okazjonalne

Studniówki, 18 urodziny, rocznice ślubów, wieczory kawalerskie i panieńskie, eventy firmowe festiwale sportowe, koncerty itd.

© 2022 copywriter by RECORDMEDIA
tworzenie stron www: AR Jankowski.media.pl

Fotografia

Fotoreportaż, Plener
Najnowsze realizacje

Video

Videoreportaże ślubne i okolicznościowe
Najnowsze realizacje