502 070 468
518 941 850

 
Videofilmowanie

Ślub jest najważniejszym dniem naszego życia, dlatego decydując się na powiedzenie sakramentalnego „TAK” musimy być pewni i świadomi swojej decyzji. Tak samo jest z wyborem osób którym powierzymy uwiecznienie tej wspaniałej i bez cennej dla nas chwili. Dlatego my jako firma z długoletnim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do klienta, chcemy wam udowodnić iż wybór naszych usług będzie najlepszą decyzją jakiej możecie dokonać podczas przygotowań ślubnych. Wszystkich zainteresowanych i osoby nie będące jeszcze w pełni zdecydowane zapraszamy na spotkanie do naszego studia w celu zaprezentowania finalnych efektów naszej pracy.

Film Ślubny

Wstępem do filmu który otrzymujecie w efekcie finalnym jest czołówka w nowoczesnej formie graficznej zawierająca prezentację pary młodej ich świadków, rodziców, kościoła i sali weselnej, a dla bardziej wymagających klientów realizujemy  tzw. trailer, highlights, skrót, zwiastun.

Jedną z naszych usług w tym szczególnym dla was dniu jest realizacja filmu ślubnego, rozpoczynającego się od przygotowań pary młodej, który jest realizowany w formie krótkiego teledysku. Aby uwiecznić najważniejsze momenty waszego ślubu począwszy od wejścia do kościoła poprzez kazanie, przysięgę małżeńską a skończywszy na wyjściu z kościoła i życzeniach gości, oferujemy wam skrót trwający 10-15min lub zawarcie całej mszy św.

Przyjęcie weselne rozpoczyna się od krótkiej prezentacji sali poprzez zabawę weselną, tort, oczepiny i kończąc na tzw. ostatnim tańcu i zdjęciu grupowym wykonanym przez naszego fotografa. Na sam koniec filmu jest realizowany skrót całej uroczystości z najlepszych ujęć nagranych podczas całego dnia.

Na życzenie klienta możemy zrealizować dodatkowe klipy w formach teledysków takie jak: podziękowania dla rodziców, klip przed ślubny a także wasze oryginalne pomysły.

Filmowanie z powietrza

Obecnie dron to prawdziwe „must have” podczas uroczystości weselnych. Coraz rzadziej spotyka się filmy ślubne, które nie są urozmaicone ujęciami z powietrza. Nie bez powodu dron odgrywa tak ważną rolę w ślubnej dokumentacji, stanowi on bowiem piękne uzupełnienie tradycyjnych nagrań. Pozwala pokazać szerszą perspektywę, której oko zwykłej kamery nie jest w stanie dostrzec.

Efekt Finalny

Naszą produkcję oddajemy w formie okolicznościowego pen-drive którego oprawa i wygląd jest do wyboru. Za dodatkową opłatą na życzenie klienta wykonamy  kopie DVD i Blu-Ray w dowolnej ilości.

© 2022 copywriter by RECORDMEDIA
tworzenie stron www: AR Jankowski.media.pl

Fotografia

Fotoreportaż, Plener
Najnowsze realizacje

Video

Videoreportaże ślubne i okolicznościowe
Najnowsze realizacje